בואו נדבר

הצטרפו אלינו לפייסבוק

מפת האתר

ייעוץ ארגוני למנהלים

ארגונים מתפקדים בשנים האחרונות בסביבה דינאמית רווית קשיים ומשברים. אלה מכתיבים את הצורך לנהל שינויים ומשברים באופן תדיר כשגרה. 

המנהלים בארגונים אלה, נתקלים לעיתים בקשיים להתמודד עם תכתיבי המציאות הזו וזקוקים לעיתים לסיוע קצר וממוקד.

ללא קשר הכרחי למידת הוותק או הניסיון הניהולי עולות לעיתים תחושות של חוסר אונים, אובדן מיקוד וחוסר וודאות של התהליך הניהולי. ייעוץ ארגוני וניהולי ממוקד וקצר, מיועד לארגונים המתמודדים עם תהליכי שינוי ומשבר וכן למנהלים המצויים בשלבים שונים של התפתחותם המקצועית.

מפגשי הייעוץ הארגוני והניהולי מאפשרים לארגונים למקד קשב לשינוי ולאופן המיטבי שבו ירצו להוביל את הארגון. מבחינתם של המנהלים, המפגש הייעוצי מאפשר להם לאתר את גרעין העוצמה האישי, מסייע להם בחשיבה על הדילמות ובמזעור של הקשיים.

הייעוץ ממוקד בשינוי לעתיד של תהליכים בארגון ו/או בגישה הניהולית האישית שלהם. במפגשים אלה נוכל, כמובן, להתבונן יחד באופנים שהמנהלים בוחרים להתמודד עם דילמות, משברים ומצבי חיים שונים – וכל זאת לצורך שינוי בהרגלי ההתנהגות והתפקוד.

במהלך המפגשים נלמד להכיר את הנחות היסוד ונזהה מגוון אפשרויות לשינוי ולקבלת החלטות. כל אלה חיוניים, הן לארגון והן למנהלים, על מנת לבנות חוסן ועוצמה פנימית ובסופו של דבר – לשינוי משמעותי עם הצלחה בולטת.

כמובן, מפגשים אלה חיוניים לסייע לארגון לגדול ולהשיג את מטרותיו העסקיות והארגוניות ביעילות מרבית.