בואו נדבר

הצטרפו אלינו לפייסבוק

מפת האתר

ייעוץ אישי בבחירת מקצוע

בחירת מקצוע לחיים היא החלטה חשובה ומאתגרת במיוחד בתקופה דינמית וחסרת וודאות כפי שאנחנו חווים אותה בשנים האחרונות. מקצועות רבים שהכרנו לפני עשור כבר אינם קיימים עוד, לעומת זאת, רבים מאד מהמקצועות שיידרשו בשוק העבודה בעוד כעשור אינם ידועים כלל.

לכן, אני מציע מפגש לחשיבה משותפת לקראת הכרה וגיבוש הנטיות והכיוונים המקצועיים. אעשה זאת באמצעות כלים מגוונים באמצעותם אוכל ללוות אתכם בייעוץ לבחירת הכיוון התעסוקתי שלכם.

אחד הכלים הייעוציים בהם אני מסייע הוא ה- MBTI. זהו כלי ממוחשב לאבחון והערכה, המאפשר זיהוי העדפות, נטיות, ואפיונים דומיננטיים למיפוי הסוגים השונים של האישיות – Personality Type.

 MBTI מבוסס על מודל תיאורטי מדעי ומוכח המתאר באופן אופייני התנהגויות, דרכי תקשורת, זוויות ראייה ועניין שונים של בני אדם. מודעות להעדפות דומיננטיות אלו מסייעת לאנשים להבין את עצמם ואת הסובבים אותם וכמובן גם את דרכי התקשורת והפעולה שלהם בדרך למימוש מטרותיהם בעולם העבודה והקריירה.

לפני שאתם ניגשים למשימה ומתחילים להתפזר בין שלל האופציות בעולם התעסוקה, אני מציע ייעוץ אישי לבחירת מקצוע. בעזרת שנים של ניסיון והכוונה אוכל לסייע לך בבחירת הנתיב המקצועי הנכון לך.

 

למידע נוסף צרו קשר.